تبلیغ کردن دشوار است ؟

صفحه اصلی » تبلیغ کردن دشوار است ؟

بسیاری از کارشناسان تبلیغات محیطی معتقدند که تبلیغ کردن کار دشواریست، با این حال استراتژی‌های گوناگونی وجود دارد که می‌تواند به شما که صاحب برند ، تولید کننده ، صاحب صنعت و… هستید ، کمک کند تا تبلیغ خلاقانه برای جذب مشتریان بیشتر و یا فروش بیشتر داشته باشید.

   امروزه ستفاده از نوع و شیوه تبلیغات  بیشتر مبتنی بر تصاویر و اینفوگرافیک‌ها است،  از این رو بسیاری از بازاریابان تمرکز تبلیغات خود را حول یک تصویر قرار می دهند و توجه مشتریان را جلب می‌کنند،  برخی دیگر نیز با بهبود روش‌های سنتی و متداول، سعی می‌کنند به جای اینکه به مشتری بگویند چرا به محصول آن‌ها نیاز دارد، واقعیت اهمیت محصول خود را به او نشان دهند .

اگر تبلیغات خلاقانه باشد ، مشتریان را وادار می کند تا کالای تولیدی شما و فعالیت های تان را دنبال کنند .

چرا در دنیای انبوه تبلیغات امروز ، برخی موفق و برخی با شکست مواجه هستند؟ چرا تبلیغات بعضی از کسب و کارها بیشتر از بعضی دیگر دیده می شود؟ پاسخ این سوالات در مفهومی کلامی است،  به نام استراتژی تبلیغات ، که بسیاری از صاحبان برند به آن  آگاهی ندارند و شاید برای آن هم حاضر نیستد ، هزینه کنند !

شبکه اقتصاد آنلاین  ، معتقد است که عناصری چون ، خود محصول و مزایای آن ، مشتریان و خصوصیات آن ها ، مسیر های جایگزین برای آگاه کردن مشتریان از محصول ، بهینه سازی انتخاب مشتریان با توجه به بودجه آنها و… بسیار مهم است تا یک تولید کننده و یا برند به جایگاه واقعی فروشو عرضه محصول خود برسد .

  بازاریابی ، مفهومی گسترده  دارد و بدین معناست که محصول شرکت در کجا قرار دارد و چه تفاوت هایی با دیگر رقیبان خود دارد و بازار هدف و مخاطبان کجا قرار دارند ؟

   مشتری کیست ، محصول تولیدی ما را چه کسی خرید می کند ؟ آیا دیگران برای خرید کالا ی ما برروی مشتری تاثیر می گذارد ، نقش تبلیغات برای هدفدار کردن این تاثیر کجا ست ؟

   نکته مهم در این زمینه استفاده درست ، به موقع و… از رسانه  ها برای معرفی محصول ، تولیدات و… می باشد که این کار در تخصص افراد خاص و نیروهای کار آمد ، با تجربه ، جوان کانون تبلیغاتی صدرانگاران شریف است .

  رسانه های تبلیغاتی و  ارتباطی :

 چاپی ( روزنامه  ها ، هفتگی ، مجلات و… )  ، شنیداری و دیداری  ( رادیو، تلویزیون و… ) ، ویدیویی ( تیزر های تبلیغاتی و… شبکه های اجتماعی ، ایمیل های مستقیم و پیامک ها ، سایت های تبلیغاتی و خبری ، تبلیغات محیطی( بیلبورد های شهری ، تبلیغات روی بدنه اتوبوس های شهری ، مترو ، تاکسی و… )

  استفاده از هر کدام از این رسانه های تبلیغاتی و محیطی در استراتژی برندها ، محصولات و… بسیار مهم است و با انتخاب برند و میزان هزینه کرد آن می توان به بازار خوبی و مشتریان ثابت و پایداری دست یافت.

   کانون تبلیغاتی صدرا نگاران شریف با ایده های نو و خلاقانه و پیشنهاد از رسانههای موجود تبلیغاتی توانسته طی یک دهه فعالیت برای برند های بزرگ کشور ظرفیت سازی کند و مشتریانی پایدار و ثابت ایجاد کند .    ما ظرفیت داریم با تیمی کار آمد ، هنرمند و بروز برای معرفی برند و محصولات  شما  ، از ظرفیت رسانه های چاپی، شنیداری و دیداری ، ساخت تیزرهای تبلیغاتی ، ساخت سایت های تبلیغاتی و خبری ، تبلیغات محیطی و میدانی و… با مشاور بسیار قوی ، کار آمد و پرتوان با هر میزان هزینه ای که در نظر دارید در کنار شما  باشیم و بستر سازی حرفه ای برای برند تان رقم بزنیم .